PNP7WVJT-91-8R2
YAGEO
型号:
PNP7WVJT-91-8R2
描述:
RES 8.2 OHM 5% 7W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 7W