POE90U-1BT-X-R
Phihong USA
型号:
POE90U-1BT-X-R
品牌:
Phihong USA
描述:
IEEE802.3BT - POE DESKTOP C14 10
库存 : 250
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Compliance IEEE802.3bt
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Current - Output 1.6 A
Approval Agency cULus, IEC
Input Connector IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data)
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 6.54" L x 3.15" W x 1.72" H (166.0mm x 80.0mm x 43.6mm)
Product Status Active
Series POE90U
Type Midspan Injector
Data Rate -
Number of Ports 1
Efficiency Level VI
Voltage - Output 56V
Standard Number 60950-1
Mfr Phihong USA
Features OCP, OVP, SCP
Package Box
Power (Watts) - Per Port 90W
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC