PPD3-5-1212
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
PPD3-5-1212
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 2.88W
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 7.2V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.85" L x 1.10" W x 0.31" H (47.0mm x 28.0mm x 8.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 120mA, 120mA
Supplier Device Package -
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series PP (3W)
Power (Watts) 2.88 W