Hammond Manufacturing
型号:
PPFS19001BK2
封装:
-
批次:
-
描述:
PANEL FRONT 19X1.7X0.06" BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.15
$16.15
5
$15.2513
$76.2565
10
$14.3545
$143.545
25
$13.45694
$336.4235
50
$12.55976
$627.988
100
$12.33556
$1233.556
250
$12.111284
$3027.821
500
$11.931867
$5965.9335
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.000" L x 1.720" W x 0.060" H (482.60mm x 43.69mm x 1.52mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Series | PPF |
| Type | Panel, Front |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PPFS19001 |