PPL18U-150
Phihong USA
型号:
PPL18U-150
品牌:
Phihong USA
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 20W
库存 : 551
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency cULus, IEC
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series PPL18U (18W)
Power (Watts) 20 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 15V
Standard Number 62368-1
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC