ITG Electronics, Inc.
型号:
PQ108081-500MHF
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 50UH 13.7A 11.5MOHM SM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
20
$6.65
$133
160
$3.8
$608
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 130°C |
| Current - Saturation (Isat) | 16.2A |
| Inductance Frequency - Test | 300 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 13.7 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.100" L x 1.100" W (27.94mm x 27.94mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 11.5mOhm |
| Series | PQ108081 |
| Inductance | 50 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | ITG Electronics, Inc. |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Material - Core | Ferrite |