PQAE50-D24-S5-U
CUI Inc.
型号:
PQAE50-D24-S5-U
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
库存 : 19
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.17" L x 2.06" W x 0.75" H (55.0mm x 52.3mm x 19.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series PQAE50 (50W)
Power (Watts) 50W
Type Isolated Module
Efficiency 91%