PQP3-D24-S15-M
CUI Inc.
型号:
PQP3-D24-S15-M
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 15V 3W
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 200mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Efficiency 83%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.36" H (14.0mm x 14.0mm x 9.1mm)
Number of Outputs 1
Series PQP3-M
Power (Watts) 3 W