首页 / 通孔式电阻器 / PR01000104709JA100
minImg
PR01000104709JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
PR01000104709JA100
封装:
Axial
描述:
RES 47 OHM 5% 1W AXIAL
库存 : 8025
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series PR01
Power (Watts) 1W