首页 / 通孔式电阻器 / PR02000202200JA100
minImg
PR02000202200JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
PR02000202200JA100
描述:
RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
库存 : 11516
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series PR02
Power (Watts) 2W