首页 / 通孔式电阻器 / PR02000204303JR500
minImg
PR02000204303JR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
PR02000204303JR500
封装:
Axial
描述:
RES 430K OHM 2W 5% AXIAL
库存 : 4569
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 430 kOhms
Series PR02
Power (Watts) 2W