PR30-15DP
Autonics
型号:
PR30-15DP
品牌:
Autonics
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
库存 : 81
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 200Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series PR
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V