PRCML30-15AO
Autonics
型号:
PRCML30-15AO
品牌:
Autonics
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type NO, 2-Wire
Termination Style Connector
Response Frequency 20Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series PRCM
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 85VAC ~ 264VAC