PRDWT18-14DO
Autonics
型号:
PRDWT18-14DO
品牌:
Autonics
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 14MM CYL
库存 : 16
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.551" (14mm)
Output Type NO, 2-Wire
Termination Style Cable with Connector
Response Frequency 200Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series PRD
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V