PRG3216P-1472-D-T5
Susumu
型号:
PRG3216P-1472-D-T5
品牌:
Susumu
封装:
1206
描述:
RES SMD 14.7K OHM 1W 1206 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 14.7 kOhms
Series PRG
Power (Watts) 1W