CUI Inc.
型号:
PRM3W-E12-D15-S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DC-DC ISOLATED, 3 W, 4.5~36 VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.74
$8.74
5
$8.6735
$43.3675
10
$8.607
$86.07
25
$8.47476
$211.869
50
$8.2099
$410.495
100
$7.415415
$741.5415
250
$7.283004
$1820.751
500
$7.150574
$3575.287
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 100mA, 100mA |
| Supplier Device Package | - |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Package / Case | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 79% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | PRM3W-S (3W) |
| Power (Watts) | 3 W |
| Control Features | - |
| Type | Isolated Module |
| Standard Number | 62368-1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | PRM3W |