Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$0.84873
$84.873
1000
$0.808279
$808.279
5000
$0.783028
$3915.14
10000
$0.757768
$7577.68
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PRT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Releasable |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Plenum Rated |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.208' (368.30mm) |
| Length - Approximate | 14.5" |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Base Product Number | PRT4S |