Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$75.9525
$75.9525
5
$72.3919
$361.9595
10
$71.2044
$712.044
25
$68.83092
$1720.773
50
$63.13453
$3156.7265
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Aluminum |
| Approval Agency | CSA, cUL, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Rack, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.8 lbs (1.7 kg) |
| Series | - |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | 15' (4.57m) |
| AC Outlets | 12 |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |