PSA15R-090PV-R-CNR1
Phihong USA
型号:
PSA15R-090PV-R-CNR1
品牌:
Phihong USA
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, C-Tick, cULus, GS
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.333 lb (151.05 g)
Current - Output (Max) 1.67A
Series PSA15R (15W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 9V
Mfr Phihong USA
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC