Phihong USA
型号:
PSAA10A-050QL6A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.631
$6.631
10
$5.8425
$58.425
25
$5.605
$140.125
100
$5.244
$524.4
250
$5.035038
$1258.7595
500
$4.826019
$2413.0095
1000
$4.63601
$4636.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | CB, cULus |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Size / Dimension | 1.06" L x 1.77" W x 1.77" H (27.0mm x 45.0mm x 45.0mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Weight | 1.41 oz (40.18 g) |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Series | PSAA10A (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| No Load Power Consumption | 30mW (Max) |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | Phihong USA |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |