PSC30R-120
Phihong USA
型号:
PSC30R-120
品牌:
Phihong USA
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency C-Tick, cULus
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 3.90" L x 2.50" W x 1.40" H (100.0mm x 63.0mm x 36.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.563 lb (255.37 g)
Current - Output (Max) 2.5A
Series PSC30R (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 72.83" (1.85m)
Region Utilized International
Efficiency Level IV
Voltage - Output 12V
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC