Essentra Components
型号:
PSD-8M-01
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 8MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.3078
$3.078
25
$0.2717
$6.7925
50
$0.24947
$12.4735
100
$0.239685
$23.9685
250
$0.21527
$53.8175
500
$0.205466
$102.733
1000
$0.171228
$171.228
2500
$0.15655
$391.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Resting Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, PSD |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Length - Overall | 0.526" (13.35mm) |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.122" (3.10mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PSD-8M |