KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
PSG4NTEB1L00F
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 0.001 OHM 1% 8W NONSTANDARD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.793
$2.793
10
$2.4947
$24.947
25
$2.34498
$58.6245
50
$2.14548
$107.274
100
$1.84604
$184.604
250
$1.596608
$399.152
500
$1.446926
$723.463
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | PSG4 |
| Power (Watts) | 8W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PSG4NT |