PSK-10W-24
CUI Inc.
型号:
PSK-10W-24
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 11W
库存 : 90
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm)
Product Status Last Time Buy
Current - Output (Max) 450mA
Number of Outputs 1
Series PSK-10W
Power (Watts) 11 W
Type Enclosed
Line Regulation ±0.5%
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency 82%
Mfr CUI Inc.
Features -
Load Regulation ±1%
Package Tray
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC