PSK-15D-24
CUI Inc.
型号:
PSK-15D-24
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Current - Output (Max) 625mA
Line Regulation ±0.5%
Package / Case 5-DIP Module, 4 Leads
Efficiency 86%
Mfr CUI Inc.
Features -
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.87" L x 1.06" W x 0.93" H (47.6mm x 26.8mm x 23.5mm)
Weight -
Number of Outputs 1
Series PSK-15D (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Enclosed
Standard Number 60335-1; 60601-1; 62368-1
Load Regulation ±1%