PSM11R-090
Phihong USA
型号:
PSM11R-090
品牌:
Phihong USA
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 9.9W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, C-Tick, cULus, GS
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 2.82" L x 1.77" W x 1.22" H (71.7mm x 45.0mm x 31.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.282 lb (127.91 g)
Current - Output (Max) 1.1A
Series PSM11R (10W)
Power (Watts) 9.9 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Cord Length 70.9" (1.80m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 9V
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC