PSM500JB-22R
YAGEO
型号:
PSM500JB-22R
品牌:
YAGEO
描述:
RES 22 OHM 5% 5W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.984" L x 0.276" W (25.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 22 Ohms
Series PSM
Power (Watts) 5W