PSP17AJB-3K3
YAGEO
型号:
PSP17AJB-3K3
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 3.3K OHM 5% 17W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series PSP
Power (Watts) 17W