PSP400JB-620R
YAGEO
型号:
PSP400JB-620R
描述:
RES 620 OHM 5% 4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 4W