PSP500KB-15K
YAGEO
型号:
PSP500KB-15K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 15K OHM 10% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 kOhms
Series PSP
Power (Watts) 5W