PSP700KR-56R
YAGEO
型号:
PSP700KR-56R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 56 OHM 10% 7W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 56 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 7W