PSU23315A
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
PSU23315A
描述:
CAP ALUM 233UF 20% 125V QC TERM
库存 : 89
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Bi-Polar
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Applications Motor Start
Height - Seated (Max) 3.435" (87.25mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance 0%, +20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 125 V
Size / Dimension 1.438" Dia (36.53mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series PSU
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 233 µF