Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.11
$13.11
10
$10.925
$109.25
100
$9.8325
$983.25
250
$9.203144
$2300.786
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 38.7in² (250cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 7.402" L x 5.236" W (188.01mm x 132.99mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Split Sides and Slanted Top |
| Series | Plastibox Style L |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.220" (56.39mm) |
| Package | Bulk |