PT2512FK-070R22L
YAGEO
型号:
PT2512FK-070R22L
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
库存 : 23216
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 mOhms
Series PT
Power (Watts) 1W