Bud Industries
型号:
PTH-11811-B
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS BLACK 3.583"L X 4.803"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.6
$7.6
10
$6.365
$63.65
100
$5.7475
$574.75
250
$5.34375
$1335.9375
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 17.1in² (111cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.803" L x 3.583" W (122.00mm x 91.01mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.25 lb (113.4 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | Plastibox Style K |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.717" (69.01mm) |
| Package | Bulk |