Bud Industries
型号:
PTH-22426-C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PC GRAY 11.810"L X 7.870"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.5875
$69.5875
10
$58.045
$580.45
25
$49.04356
$1226.089
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 92.9in² (599cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Size / Dimension | 11.810" L x 7.870" W (300.00mm x 199.90mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.323 lb (0.6 kg) |
| Ratings | IP67, NEMA 4X, UL 508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PTH |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Latches, Sealing Gasket |
| Height | 7.090" (180.09mm) |
| Package | Bulk |