Bud Industries
型号:
PTH-22432
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PC GRAY 15.750"L X 11.810"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$101.46
$101.46
10
$84.74
$847.4
25
$71.54678
$1788.6695
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 186in² (1200cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Size / Dimension | 15.750" L x 11.810" W (400.05mm x 300.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.2 lbs (997.9 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 4X, UL 508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PTH |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Latches, Sealing Gasket |
| Height | 7.090" (180.09mm) |
| Package | Bulk |