Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.605
$43.605
10
$36.4325
$364.325
25
$30.75644
$768.911
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 46.5in² (300cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Size / Dimension | 7.870" L x 5.910" W (199.90mm x 150.11mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.661 lb (299.82 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 4X, UL 508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PTH |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Latches, Sealing Gasket |
| Height | 3.940" (100.08mm) |
| Package | Bulk |