Bud Industries
型号:
PTH-22762-L
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PC GRAY 22.050"L X 14.960"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$156.18
$156.18
10
$130.38845
$1303.8845
25
$110.14072
$2753.518
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 330in² (2129cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Size / Dimension | 22.050" L x 14.960" W (560.07mm x 380.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.6 lbs (1.6 kg) |
| Ratings | IP67, NEMA 4X, UL 508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PTH |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Latches, Sealing Gasket |
| Height | 7.090" (180.09mm) |
| Package | Bulk |