首页 / 滑动电位计 / PTL30-15O1-503B2
minImg
PTL30-15O1-503B2
Bourns Inc.
型号:
PTL30-15O1-503B2
品牌:
Bourns Inc.
描述:
SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 30MM
用户指南
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Size / Dimension Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series Pro Audio PTL
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Travel Range 30mm