首页 / 滑动电位计 / PTL45-15R0-104B1
minImg
PTL45-15R0-104B1
Bourns Inc.
型号:
PTL45-15R0-104B1
描述:
SLIDE POT 100K OHM 0.125W TOP
用户指南
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series Pro Audio PTL
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Travel Range 45mm