PTN10-C50HB20
CUI Devices
型号:
PTN10-C50HB20
品牌:
CUI Devices
描述:
TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER
库存 : 1974
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient -
Size / Dimension Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series PTN10
Power (Watts) 0.15W