NXP USA Inc.
型号:
PTN3222CUKZ
品牌:
封装:
12-WLCSP (1.55x1.18)
批次:
-
描述:
IC EUSB2 TO USB2 WLCSP12
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.7195
$17.195
25
$1.62184
$40.546
100
$1.38187
$138.187
250
$1.297472
$324.368
500
$1.135307
$567.6535
1000
$0.94068
$940.68
2500
$0.875805
$2189.5125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | USB |
| Delay Time | 3.0ns (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 55mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WLCSP (1.55x1.18) |
| Series | - |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | Differential |
| Package / Case | 12-XFBGA, WLCSP |
| Capacitance - Input | 10 pF |
| Number of Channels | 1 |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Voltage - Supply | 1.62V ~ 1.98V, 2.85V ~ 3.63V |
| Output | Differential |
| Data Rate (Max) | 480Mbps |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |