Techflex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$79.344
$79.344
5
$74.385
$371.925
10
$69.426
$694.26
20
$65.9547
$1319.094
50
$64.467
$3223.35
100
$62.9793
$6297.93
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Flexo® PET Plus |
| Type | Sleeve |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.500" (38.10mm) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | Techflex |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant, Fray Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.024" (0.61mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 3.500" (88.90mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Heat Protection | - |
| Base Product Number | PTP2.00 |