Bud Industries
型号:
PTQ-11068-C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLASTIC 15.75"L X 11.81"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$86.545
$86.545
10
$72.105
$721.05
25
$63.94678
$1598.6695
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 186in² (1200cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 15.748" L x 11.811" W (400.00mm x 300.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 4 lbs (1.8 kg) |
| Ratings | IP67, NEMA 1,2,4,4X,6, UL-508 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PTQ |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Latches, PCB Supports, Sealing Gasket |
| Height | 5.906" (150.00mm) |
| Package | Bulk |