PTS01-11L-103B1
Bourns Inc.
型号:
PTS01-11L-103B1
品牌:
Bourns Inc.
描述:
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
用户指南
Fader Type Standard
Tolerance ±20%
Size / Dimension Rectangular - 5.247" L x 0.512" W x 1.524" H (132.50mm x 13.00mm x 38.70mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series Pro Audio PTS
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Travel Range 100mm