C&K
型号:
PTS526 SK08 SMTR2 LFS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TACT 5.2 X 5.2, 0.8 MM H, 260GF,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.11685
$1.1685
25
$0.11096
$2.774
100
$0.1007
$10.07
250
$0.094696
$23.674
500
$0.08664
$43.32
1000
$0.072542
$72.542
2500
$0.070528
$176.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | IP40 |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 260gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | C&K |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Switch Travel | 0.25mm |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 0.80mm |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Flush |
| Outline | 4.80mm x 4.80mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PTS526 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | - |
| Base Product Number | PTS526 |