C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1045
$0.1045
10
$0.09785
$0.9785
25
$0.0931
$2.3275
100
$0.084645
$8.4645
250
$0.079572
$19.893
500
$0.072808
$36.404
1000
$0.060952
$60.952
2500
$0.059261
$148.1525
5000
$0.05587
$279.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 200gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | C&K |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switch Travel | - |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 9.50mm |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 6.00mm x 6.00mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PTS645 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Bulk |
| Actuator Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Base Product Number | PTS645 |