Infineon Technologies
型号:
PTVA093002TCV1R250XUMA1
封装:
H-49248H-4
批次:
-
描述:
IC AMP RF LDMOS
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Configuration | Dual, Common Source |
| Current Rating (Amps) | 10µA |
| Current - Test | 400 mA |
| Voltage - Rated | 105 V |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 300W |
| Supplier Device Package | H-49248H-4 |
| Series | - |
| Package / Case | H-37248G-4/2 |
| Voltage - Test | 50 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Frequency | 730MHz ~ 960MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 18.5dB |
| Base Product Number | PTVA093002 |