PTVS3V3Z1BSCYL
Nexperia USA Inc.
型号:
PTVS3V3Z1BSCYL
封装:
DSN1006-2
描述:
TVS DIODE 3.3VWM 13VC DSN1006-2
库存 : 5665
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 70A (8/20µs)
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 3.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package DSN1006-2
Series -
Type Zener
Package / Case 2-XDFN
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)